BDK

23. aprīlis - Pavasara Lieltalka 2016#5 - maģistrāles remonts

Pavasara Lieltalka ir ikgadējais āra darbu sezonas atklāšanas pasākums, kurā tiek pulcēts plašākais dalībnieku loks! Šī gada Lieltalkā tika paveikti apjomīgi darbi pie sliežu ceļu maģistrāles remonta un teritorijas labiekārtošanas:

1) tika saremontēti 8 m bojātā sliežu posma līkumā. Šis posms līdz šim liedza lokomotīvei ar vagoniem braukt pāri, jo viena no sliedēm bija pilnīgi vaļā no gulšņiem.
2) tika atrakti 12 m sliežu ceļa posma no velēnas, lai varētu turpināt ceļa darbus jau ar hoperdozatoru uzvedot jaunu balastu, un paceļot ceļu iesēduma vietā.
3) 16 m ceļa posms, kurā iepriekš bija nozagtas sliedes, tika attīrīts no apauguma un gulšņos iztīrīti caurumi priekš gulšņu skrūvju ielikšanas, kā arī nomainīti trīs sadrupušie gulšņi - jau nākamajā talkā šeit varēs ieklāt jaunas sliedes!
4) viss maģistrālais ceļa posms no depo līdz purvam tika attīrīts no atkritumiem, kurus atstājuši garāmgājēji.
5) tika iesākta arī bij. skābekļa stacijas apkārtnes sakopšana.
6) tika atlasīti sliežu posmi, kas gatavi ieklāšanai trūkstošajās vietās mežā.

Starplaikā starp darbiem dalībniekus vizināja motordrezīna, savukārt pēc ražīgas pastrādāšanas talkas dalībniekus patīkami un garšīgi pārsteidza BDK ēdnīcas vagons un pavārs Andrejs! Pusdienas tika servētas padodot vagonu ar lokomotīvi mežā, darbu norises vietā.

Pusdienu laikā talkas dalībniekus sasniedza lietus, tāpēc pēc pusdienām atlika vairs tikai novākt instrumentus un savest visu tehniku atpakaļ depo.

https://www.facebook.com/sergejs.tretjakovs/posts/1095960410445991

Foto: I. Jansone, R. Mežaks, A. Galītis, D. Bušs

Sīkāk par to, kā piedalīties BDK talkās un ko sagaidīt talkas laikā, var uzzināt spiežot uz zemāk doto saiti "Instrukcija dalībai talkās".

Attachments:
Access this URL (http://www.bdklubs.lv/attachments/article/16/Talkas%20instrukcija.pdf)Instrukcija dalībai talkās[ ]1241 kB

Drukāt E-pasts