BDK

Dzelzceļnieki talko remontējot un sakopjot

2019. gada 30. aprīlī pie mums talkoja divu uzņēmumu kopkolektīvs - SIA "Eiropas Dzelzceļa līnijas" un AS "RB Rail", talkā veicot tekošos dzelzceļa uzturēšanas darbus - balastēšanu un pacelšanu, balasta pieblietēšanu, kā arī dzelzceļa apkārtnes sakopšanu un attīrīšanu no krūmiem.

Šī bija jau otrā reize, kad pie mums talko Rail Baltica projekta ieviesēji, apstiprinot savu profesionālo gatavību gan maziem, gan lieliem dzelzceļa būvdarbiem.

Foto: Dāvis Bušs, video: Oskars Geide

Saliedē un... būvē dzelzceļu!

Atklāj komandas garu un spēku, būvējot īstu dzelzceļu! Brīvprātīgā darba talka Baložu kūdras bānītī - neparasts un iespaidiem bagāts saliedēšanas veids! Mēs nodrošinām darba vidi un instrumentus - jūs darba rokas, un talka var sākties! Tieši tā top Baložu kūdras muzejdzelzceļš - entuziastu uzturēts šaursliežu dzelzceļš tepat pie Rīgas robežas. Kopš 2013. gada entuziastu spēkiem talkojam un atjaunojam dzelzceļu savā brīvajā laikā, kā arī labprāt ļaujam iejusties talku atmosfērā arī citiem interesentiem. Tā pie mums talkot ir braukuši gan uzņēmumu kolektīvi, gan draugu un radu grupiņas. Muzejdzelzceļš nav liels, bet darāmā ir daudz, tāpēc varam atrast darāmo jebkurām rokām - gan lielām, gan mazām, gan augsti kvalificētai grāmatvedei, gan fiziski norūdītajiem vīrieškārtas pārstāvjiem. Un kur nu priekšnieki un padotie - talkā zūd ierastā hierarhija, atklājas kolēģi no pavisam skatu punkta un citās lomās, ar lāpstu rokās visi kļūst vienādi, un tikai tas, cik dziļi lāpstu cirtīsi Tu, noteiks to, kāds būs Tavs dienas sasniegtais rezultāts! Ja arī Tevi ieinteresēja - raksti info@bdklubs.lv! Priekšzināšanas nav obligātas, izņemot pusdienu gatavošanas brigādei! Rail Baltica (RB Rail AS un Eiropas Dzelzceļa līnijas SIA) kopīgā talka 30.04.2019. Video: Oskars Geide Videography Mūzika: grandson - Apologize (Robin Hustin Remix) foto: http://www.kudrasbanitis.lv/index.php/lv/aktualitates-un-sasniegtais/160-dzelzcelnieki-talko-remontejot-un-sakopjot Biedrība "Bānīša Draugu klubs", sabiedriskā labuma organizācija kopš 2012. gada

Posted by Baložu kūdras bānītis on Pirmdiena, 2019. gada 8. jūlijs

 

 

Drukāt E-pasta adrese