BDK

Ekskursijas 2019. gadā

Tūrisma sezonu Baložu kūdras muzejdzelzceļš sāk 18. maijā - Muzeju nakts pasākuma ietvaros!

Savukārt pēc tam, būs iespējams apmeklēt muzejdzelzceļu ikdienas ekskursijās - tās notiks vasaras periodā katra mēneša pēdējā sestdienā:

  • 29. jūnijā,
  • 27. jūlijā,
  • 31. augustā,
  • 28. un 29. septembrī.

Papildus dienas ekskursijām grupās - 31. maijs (piektdiena), 04. jūlijs (ceturtdiena), 22. augusts (ceturtdiena), 11. oktobris (piektdiena).

  Šajā dienā no plkst.11:00-17:00, ar sākumu apaļā stundā tiks organizēti izbraucieni ar šaursliežu vilcienu, kuros būs iespējams piedalīties katram interesentam, ekskursijas cena - 2,50 EUR/cilvēka, bērniem līdz 3 g.v. par brīvu. Brauciena laikā, kamēr vērosiet apkārtnes ainavas un fabrikas industriālo vidi, audiogids Jums pastāstīs par purviem, kūdras ieguvi, Baložu kūdras fabriku, kā arī šaursliežu dzelzceļa vēsturi un atjaunošanu entuziastu spēkiem.

Lūdzam iepriekš pieteikties rakstot uz e-pastu:  vai zvanot: +371 23272013, jo 2018. gada ekskursijas parādīja, ka cilvēku interese par tām ir liela. Rezervācija tiek slēgta dienu iepriekš, atlikušās vietas tiek izpārdotas dzīvās rindas kārtībā. Atkarībā no laikapstākļiem, interesentu apjoma un tehnikas stāvokļa tiks izvēlēts izmantojamais ritošais sastāvs - vaļējie vai slēgtie pasažieru vagoni un kāda no lokomotīvēm. Iekāpšanas vieta vilcienā - skat. tikšanās vieta pie dzelzceļa. Ekskursiju laikā ir iespējams iegādāties mūsu suvenīrus - magnētiņus (2 EUR/gab).

Ierobežotas iespējas uzņemt cilvēkus ar ierobežotām pārvietošanās spējām un bērnu ratiņiem (tikai viena vieta), lūdzu sazinieties ar mums iepriekš!

 Atgādinām, ka Baložu kūdras muzejdzelzceļš top ar brīvprātīgo dzelzceļu entuziastu spēkiem, un mums vēl garš ceļš priekšā, līdz viss tiks atjaunots un muzejdzelzceļš būs gatavs! Tāpēc arī ekskursiju reizes ir tikai dažas reizes gadā - starplaikos aktīvi remontējam tehniku un sliežu ceļus, lai brauciens Jums būtu drošs un interesants! Sīkāk skat. Iespējas apmeklēt, līdzdarboties un sadaļā Aktualitātes un sasniegtais!

 

 

Drukāt E-pasta adrese