BDK

Ekskursijas 2018. gadā

 2018. gadā pirmo reizi būs iespējams apmeklēt muzejdzelzceļu ikdienas ekskursijās - tās notiks katra mēneša pēdējā sestdienā:

  • 30. jūnijā,
  • 28. jūlijā,
  • 25. augustā,
  • 29. septembrī un JAUNUMS - arī svētdien, 30. septembrī!
  • 27. oktobrī.

 Šajā dienā no plkst.11:00-17:00, ar sākumu apaļā stundā tiks organizēti izbraucieni ar šaursliežu vilcienu, kuros būs iespējams piedalīties katram interesentam, ekskursijas cena - 2,50 EUR/cilvēka, bērniem līdz 3 g.v. par brīvu. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās, īpaši lielām apmeklētāju grupām, rakstot uz e-pastu:  vai zvanot: +371 23272013. Atkarībā no laikapstākļiem, interesentu apjoma un tehnikas stāvokļa tiks izvēlēts izmantojamais ritošais sastāvs - vaļējie vai slēgtie pasažieru vagoni un kāda no lokomotīvēm. Iekāpšanas vieta vilcienā - skat. tikšanās vieta pie dzelzceļa. Ekskursiju laikā ir iespējams iegādāties mūsu suvenīrus - magnētiņus (2 EUR/gab).

29. septembrī industriālā mantojuma brīvdienu tūres ietvaros būs unikāla iespēja apskatīt vēsturiskā ritošā sastāva kolekciju!

Ierobežotas iespējas uzņemt cilvēkus ar ierobežotām pārvietošanās spējām un bērnu ratiņiem, lūdzu sazinieties ar mums iepriekš!

 Atgādinām, ka Baložu kūdras muzejdzelzceļš top ar brīvprātīgo dzelzceļu entuziastu spēkiem, un mums vēl garš ceļš priekšā, līdz viss tiks atjaunots un muzejdzelzceļš būs gatavs! Sīkāk skat. Iespējas apmeklēt, līdzdarboties un sadaļā Aktualitātes un sasniegtais!

 

 

Drukāt E-pasta adrese